22 CZE 2021

Wysokie wygrane Omonii Pokus oraz Sztormu Chłopy w 18 kolejce!

15 czerwca 2021r. została rozegrana 18 kolejka koszalińskiej Extraligi.

W pierwszym spotkaniu tego dnia Omonia Pokus podejmowała drużynę Paragrafu Koszalin. Już w 7 minucie Mateusz Wrzesiński otworzył wynik spotkania, a w 12 minucie podwyższył na 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W 24 minucie po ładnej indywidualnej akcji Wojciech Janus zdobył kontaktową bramkę. W 26 minucie spotkania swoją pierwszą bramkę w tym meczu strzelił Jacek Jaszczyszyn. Chwilę później odpowiedział Janus, a już w 27 minucie gola na 4:2 zdobył Wrzesiński. Między 30 a 32 minutą niebywałym wyczynem popisał się Jaszczyszyn, który w ciągu 3 kolejnych minut zdobył aż 3 gole! Strzelanie w tym meczu w 35 minucie zakończył Wrzesiński. Na wyróżnienie w tym meczu w drużynie Omonii szczególnie zasłużyli: Jaszczyszyn oraz Wrzesiński, ponieważ każdy z nich zdobył bo 4 bramki w tym spotkaniu. Ostatecznie Omonia Pokus pewnie pokonało Paragraf 8:2.

W drugim meczu tej kolejki Sztorm Chłopy zmierzył się z INVENĄ. Zawodnicy Jakuba Ślusarza od początku spotkania narzucili wysokie tempo, czego efektem były 3 gole zdobyte po ładnych drużynowych akcjach w pierwszych 10 minutach. W 12 minucie bramkę na 4:0 zdobył Seweryn Fijołek, a minutę później kolejnego gola w tym meczu zdobył Pazdur. W 19 minucie strzeloną bramką przypomniał o sobie Tomasz Feliński,  a w ostatniej akcji pierwszej połowy Wojciech Chabowski zdobył pierwszego gola dla INVENY w tym spotkaniu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:1 dla Sztormu. W drugiej połowy padło już mniej goli, a kolejne bramki dla drużyny lidera tabeli zdobywali: Feliński, Pazdur oraz Jakub Ślusarz. Sztorm Chłopy zdecydowanie wygrał ten mecz 9:1.